Home / Aktualności / Programy dla notariusza – szkolenia eKW

Programy dla notariusza – szkolenia eKW

Posted on

Zapraszamy osoby zainteresowane na szkolenia organizowane w związku w wprowadzanymi zmianami w procesie składania wniosków do eKW.

obraz szkolenia dla notariuszy
Organizacja szkoleń dla prawników

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszym biurem 22 867-80-00 lub ola(at)softcream.pl

W wyniku prac toczących się od października 2016 r. planowane jest wdrożenie nowej wersji aplikacji branżowej EKW, w której  dokonano pewnych zmian w schemacie wniosku EPW oraz w odpowiadającym mu schemacie importu wniosku roboczego.

Wprowadzone zostały  trzy zmiany, o które wnioskowali notariusze:

1. Dodanie żądania służebności gruntowej w wersji: jedna nieruchomość obciążona, wiele nieruchomości władnących (poprzednia wersja aplikacja dawała możliwość dodania służebności dla jednej nieruchomości władnącej i wielu nieruchomości obciążonych)

2. Zwiększenie ilości znaków w polu udział – 20 znaków dzielna / 20 znaków dzielnik

3. Zwiększenie długości pola „Treść żądania” do 5 000 znaków.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: http://notariat.pl/wiadomosci-notariat/448-notaris-ekw-zmiany-3-01-21-w-schemacie-wniosku-epw

Obraz programy dla Notariusza z rodziny aplikacji Notaris
Programy dla Notariusza z rodziny aplikacji Notaris 3.x

Rodzina programów Notaris to nowoczesne narzędzia przygotowane specjalnie dla notariuszy i kancelarii notarialnych. Oprogramowanie dla notariusza przygotowane jest z myślą o ułatwieniu pracy w prowadzeniu ksiąg notarialnych – Repertorium A, Repertorium P.

Programy dla notariusza z rodziny Notaris Office posiadają również możliwość generowania strony WWW dla notariusza, dają możliwość korzystania ze skrzynek pocztowych z adresami w domenach notariat.pl, notaris.pl, enotariat.pl, internet.pl.

Oprogramowanie dostarczane jest z kwalifikowanym podpisem elektronicznym oraz w ofercie firmy SoftCream jest również możliwość skorzystania z całodniowego szkolenia.

Więcej informacji oraz zamówienia : www.notaris.pl

 

Dodaj komentarz

Top