Home / Sieci komputerowe i Internet dla firmy / Opis rowiązania Cloud Internet.pl

Opis rowiązania Cloud Internet.pl

Dostarczamy dla biznesu usługi dostępu do Internetu,  zapewniamy bezpieczeństwo sieci i zrządzanie wszystkimi jej elementami poprzez stronę WWW.

 Zalety rozwiązania

  • Bezpieczeństwo i pełna kontrola zdarzeń przez stronę WWW 24/7
  • Łatwość instalacji i zarządzania urządzeń WiFi AP, MS Swich, MX Firewall
  • Scentralizowane zarządzanie i monitoring urządzeń
  • Niskie koszty utrzymania
  • Bardzo duża elastyczność skalowania rozwiązania
  • Wsparcie techniczne 24/7
  • Pełna kontrola dostępu, kontrola urządzeń mobilnych, telepracy

Centralne zarządzanie przez stronę WWW

Internet.pl wdraża innowacyjny system zarządzania siecią w oparciu o technologię Cloud INTERNET. System  zlokalizowany w chmurze centralizuje i standaryzuje interfejs zarządzający eliminując koszty i złożoność operacji związane z utrzymaniem serwerów i oprogramowania zarządzającego w lokalizacji Klienta. System umożliwia płynne i bezpieczne zarządzanie tysiącami urządzeń z systemami iOS i Android, komputerami Mac i PC oraz kontrolę nad nimi za pomocą obsługiwanego w przeglądarce pulpitu. Bezpośrednio po zarejestrowaniu w systemie zarządzane urządzenia automatycznie pobierają reguły bezpieczeństwa i ustawienia z chmury. Rozwiązanie internet.pl sprawdza się doskonale w każdej sieci — nawet w przypadku zarządzania użytkownikami korzystającymi z urządzeń w podróży, kawiarni czy w domu. Nowe funkcje systemu, aktualizacje i wciąż pojawiające się udoskonalenia są natychmiast dostępne dla użytkowników i administratorów za pomocą pulpitu dostępnego przez chmurę.

internet.pl meraki dashboard

Architektura chmury wdrażana przez internet.pl zapewnia jedyne na rynku kompleksowe rozwiązanie do zarządzania sieciami WAN i LAN, bezprzewodową siecią LAN i urządzeniami mobilnym  z poziomu jednego pulpitu. Pozwala ona uzyskać kompleksowy monitoring i wgląd w urządzenia klienckie połączone z siecią oraz kontrolę nad nimi w całym przekroju sieci przy użyciu urządzeń zabezpieczających serii MX Firewall, przełączników serii MS Switch i punktów dostępu WLAN serii MR AP.

Intuicyjny charakter pulpitu zapewnia zespołowi IT możliwość błyskawicznej konfiguracji i wdrożenia ustawień, bez konieczności przeprowadzania specjalistycznego szkolenia lub zatrudniania specjalistów w tym zakresie.

 

meraki-reseller-internet-pl

 

Top