Home / Serwis sieci komputerowych

Serwis sieci komputerowych

ArchOS – Repozytorium i archiwum danych medycznych z kwalifikowanym dostępem

ArchOS to system operacyjny obsługujący zadania związane z   gromadzeniem, długoterminowym przechowywaniem i modelowaniem danych cyfrowych. Przeznaczony jest dla wszystkich którzy przetwarzają i przechowują dane cyfrowe, szczególnie gdy bezpieczeństwo, spójność i dostępność danych są niezbędne w długim okresie czasu.

Zadzwoń: 503-163-548  22 867-80-00

Outsourcing IT i usługi informatyczne oraz profesjonalny serwis sieci komputerowych na najwyższym poziomie

cm-switch

Świadczymy kompleksową obsługę informatyczną IT dla małych i średnich firm na terenie Warszawy i okolic. Outsourcing IT obecnie jest najpopularniejszą i najefektywniejszą metodą optymalizacji wydatków firmy a skuteczny jest tylko wtedy gdy wykonuje je zaufany i doświadczony partner. W dzisiejszych czasach kluczowa w prowadzeniu biznesu jest ciągłość działania infrastruktury informatycznej IT. Dane przechowywane w formie elektronicznej są często główną wartością firmy. Ich utrata lub przerwa w dostępie do nich może stanowić poważne i nieodwracalne skutki generujące straty finansowe. Podpisanie umowy na stałą obsługę informatyczną IT jest najlepszym i najtańszym sposobem na zapewnienie ciągłości działania Państwa infrastruktury informatycznej IT.

internet-voip

Firma nasza od 1992 roku świadczy nieprzerwanie usługi dla swoich klientów. Nasi konsultanci, technicy i inżynierowie są dla Państwa dostępni i służą zawsze pomocą przy rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z działaniem sieci, dostępu do Internetu, telefonii VoIP, sprawnego działania systemów informatycznych. Czuwamy nad całością zasobów i monitorujemy je po to aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.

mv21

Bezpieczeństwo zasobów IT to również stałe monitorowanie zachowań w miejscach o szczególnym znaczeniu.  Optymalne rozwiązania Video monitoringu przy użyciu urządzeń  MV21 and MV71 zabezpieczają wybrane obszary firmy oraz miejsc, które chcemy chronić

mx64-w

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
– monitorowanie działania systemów IT
– projekty sieci komputerowych,
– wykonanie przyłączy do Internetu,
– instalację i konfigurację sprzętu i oprogramowania,
– instalację i konfigurację sieci przewodowych,
– instalację i konfigurację sieci bezprzewodowych,
– konfigurację router-ów,
– utrzymanie / nadzór sieci i wsparcie on-line
– pielęgnacja oprogramowania

Zadzwoń: 503-163-548  22 867-80-00

http://www.internet.pl/kontakt/

Top