Home / Aktualności / Wsparcie IT firm w czasach kryzysu

Wsparcie IT firm w czasach kryzysu

Posted on

Więcej informacji o usłudze:

Outsourcing usłu IT w dobie kryzysu COVID-19 – co przyniesie przyszłość? Niemal każda firma (z nielicznymi wyjątkami), odczuwa dziś negatywne skutki epidemii koronawirusa. Jeśli nie bezpośrednio, to przykre konsekwencje dotyczą często partnerów biznesowych czy samych konsumentów oraz odbiorców usług. Nie ma wątpliwości, że skutki tej wyjątkowej sytuacji będą długofalowe, a rozwiązania takie jak outsourcing procesów wsparcia, dotąd uważane za nie do końca potrzebne, staną się teraz pierwszym wyborem przedsiębiorców.

Sieci VPN

Pomoc zdalna – specjaliści IT

Oprogramowanie na zamówienie

Zapewniamy pomoc techniczną, serwis sprzętu i oprogramowania, administrację serwerami i zarządzanie siecią komputerową. Świadczymy wsparcie IT na terenie całego kraju.

Wspieramy dynamiczny rozwój Państwa firmy. W ramach wsparcia IT zapewniamy ciągłość pracy, skuteczną i szybką reakcję na zgłoszenia, bezpieczeństwo danych oraz kompetentne doradztwo w obszarze IT i rozwój infrastruktury informatycznej zgodnie z potrzebami Państwa firmy. To wszystko bez kosztów i problemów związanych z utrzymywaniem własnego działu IT.

https://www.softcream.pl/produkty-it/archos/

Wszystkie nasze działania są ukierunkowane na osiągnięcie celów istotnych z punktu widzenia naszych klientów. Wypracowaliśmy procedury, które gwarantują sprawną realizację projektów, a także doskonały kontakt z klientem w całym okresie współpracy.

https://www.softcream.pl/uslugi-it/outsourcing-it/
  • Pomoc zdalna za pomocą nowoczesnych środków komunikacji ( Zdalny pulpit, TeamViewer)
  • Serwis “on site” – na miejscu u klienta
  • Obsługa i utrzymanie infrastruktury IT ( serwery, drukarki,komputery, urządzenia przemysłowe,rutery)
  • Sieci LAN i WAN ( projektowanie,budowa, utrzymania, monitoring)
  • Serwis pogwarancyjny urządzeń komputerowych
  • Projektowanie aplikacji na zamówienie

Kontakt Warszawa – 22 867-80-00

https://www.softcream.pl/uslugi-it/outsourcing-it/

Top