Home / Aktualności / Forum Zarządzania Internetem 2017

Forum Zarządzania Internetem 2017

Posted on

Środkowoeuropejskie Forum Zarządzania Internetem 2017 poświęcone będzie zarządzaniu Internetem, czyli wszystkim tematom które są związane z prawnymi, ekonomicznymi i społecznymi aspektami rozwoju, funkcjonowania i korzystania z sieci.

Listopadowa konferencja to druga już edycja polskiego Forum Zarządzania Internetem. Jest to również sztandarowa inicjatywa IGF Polska – Forum Cyfrowego Rozwoju, które powstało z inicjatywy m.in. Ministerstwa Cyfryzacji. Przedstawiciel resortu cyfryzacji Krzysztof Szubert, Pełnomocnik Rządu ds. Jednolitego Rynku Cyfrowego, jest też członkiem komitetu sterującego IGF Polska odpowiadającego za koordynację przygotowań do konferencji.

JUŻ 21 LISTOPADA PO RAZ KOLEJNY „SPRAWDŹ, KTO RZĄDZI INTERNETEM!”

Tegoroczne Forum to niepowtarzalna okazja, by w otwartej atmosferze porozmawiać o najważniejszych zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem Internetu, a także kontynuować dyskusje zapoczątkowane w latach ubiegłych. W tym roku szczególnie ważnymi tematami będą te związane z cyfrową gospodarka oraz nowymi przełomowymi technologiami powiązanymi ze światem big data. Zmierzymy się również z problemami mowy nienawiści w Internecie, fałszywymi newsami oraz odpowiedzialnością pośredników za treści zamieszczane w sieci.

https://igf.nask.pl/igf/forum-zarzadzania-inter/49,Forum-Zarzadzania-Internetem-2017.html

Dodaj komentarz

Top