Home / Aktualności / Szablony WordPress WCAG

Szablony WordPress WCAG

Posted on
http://pwd.internet.pl

W ramach naszego projektu PWD.internet.pl opracowane i udostępnione zostały szablony dla popularnych systemów CMS. Jeśli jesteś użytkownikiem WordPress, Joomla lub Drupal wybierz z poniższej galerii szablon, który najbardziej Ci się podoba, pobierz go i zainstaluj. W naszej galerii znajdziesz:

  • szablony Biuletynu Informacji Publicznej
  • szablony strony WWW z elementami BIP, przygotowe do wykorzystanie przez Jednostki Samorządu Terytorialnego
  • szablony strony WWW do wykorzystania przez organizacje nonprofit – fundacje i stowarzyszenia.

Wszystkie poniższe szablony są objętę licencją Apache License Version 2.0, January 2004 i zostały wykonane w wersji responsywnej RWD zgodnie z WCAG 2.0. Szablony można pobierać i instalować zgodnie z warunkami niniejszej licencji.

W ramach rozszerzenia projektu oferujemy możliwość aktualizacji szablonów do wymagań WCAG 2.1 oraz możliwość rozbudowy funkcjonalności w oparciu o indywidualne potrzeby.

Pamiętaj, że projekt jest cały czas na etapie rozwoju. Dołożyliśmy wielu starań by nasze szablony były jak najlepsze, mimo to prosimy o wyrozumiałość jeśli dostrzeżesz jeszcze jakieś błędy. Będziemy wdzięczni za każdą opinię z Twojej strony. Jeśli masz uwagi lub potrzebujesz pomocy lub potrzebujesz komercyjnego wsparcia – skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Top