Home / Portfolio / SmaRt Shop & CRM dla firmy

SmaRt Shop & CRM dla firmy

Posted on SmaRt Shop & CRM dla firmy

Zobacz więcej ekranów z aplikacji SmaRt Shop & CRM i przekonaj się jak proste i efektywne jest stworzenie własnego sklepu, umieszczanie w nim produktów oraz udostępnianie ich klientom za pomocą mechanizmów aplikacji.

portfolio-smart-shop-1Dzięki prostym i efektywnym narzędziom możesz łatwo budować swoja ofertę i prezentować ją w formie sklepu internetowego.
portfolio-smart-shop-2Każdy twój produkt – towar czy usługa posiada indywidualną kartę produktu, na której możesz definiować cechy takie jak cena, dostępność, zdjęcia i opis. Jeśli jesteś producentem lub dystrybutorem to możesz swoim partnerom handlowym udostępnić produkt do sprzedaży w sklepie partnera. Partner sam może zarządzać swoim sklepem.


portfolio-smart-shop-3Partnerzy i klienci mogą rejestrować się w sklepie i składać zamówienia. portfolio-smart-shop-4Zamówienia można exportować w formacie XLSportfolio-smart-shop-5 portfolio-smart-shop-6Produkty można kwalifikować do wybranych kategorii. portfolio-smart-shop-7
portfolio-smart-shop-8 portfolio-smart-shop-9 portfolio-smart-shop-10 portfolio-smart-shop-11 portfolio-smart-shop-112 portfolio-smart-shop-12 portfolio-smart-shop-13 portfolio-smart-shop-14 portfolio-smart-shop-15

Współpracując z nami, otrzymasz korzystną ofertę przygotowaną dla potrzeb twojego biznesu, w taki sposób abyś mógł razem z nami rozwijać się i budować zaufanie Klientów do swojej firmy.

W ramach podstawowej oferty  proponujemy dwa pakiety, a dla bardziej wymagającym możemy również zaoferować rozwiązania spełniające indywidualne potrzeby naszego Klienta.

Jeżeli masz indywidualne wymagania zawsze możesz skontaktować się z nami w celu przygotowania specjalnego rozwiązania dla twojej firmy.

Skontaktuj się z nami aby otrzymać ofertę

Top