Home / Products / Mobilne usługi dla uczestników imprez sportowych i rozrywkowych

Mobilne usługi dla uczestników imprez sportowych i rozrywkowych

Posted on

Dzięki własnym rozwiązaniom obsługującym technologię Wi-Fi uczestnicy masowych imprez mogą liczyć na bardziej interaktywne i spersonalizowane atrakcje.

Warszawa, 06 kwietnia  2014 roku, Firma internet.pl  zaprezentowała nowe rozwiązania, dzięki którym ośrodki sportu i rekreacji oraz operatorzy telekomunikacyjni mogą zwiększyć przepustowość i szybkość łączy bezprzewodowych w miejscach o dużym natężeniu ruchu, zapewniając rentowność spersonalizowanych usług mobilnych.

cloud-stadia

Prezentowane innowacyjne rozwiązania potwierdzają stabilną  pozycję internet.pl  w branży rozwiązań sieciowych i telekomunikacyjnych.

Rozwiązania HotSpot internet.pl  zapewniają dostęp do sieci przedsiębiorstwom z branży sportowej i rekreacyjnej, umożliwiając powszechne świadczenie atrakcyjnych i interaktywnych usług kibicom w dowolnym czasie i miejscu.

Rozwiązanie HotSpot internet.pl  to pierwsze w branży rozwiązanie Wi-Fi, opracowane specjalnie z myślą o obiektach o dużym natężeniu ruchu, takich jak stadiony i areny sportowe. Specjalnie dostosowane rozwiązanie zapewnia jedną, bardzo bezpieczną sieć bezprzewodową, która pozwala jednocześnie na niezawodny dostęp do aplikacji i usług mobilnych w czasie rzeczywistym dla tysięcy kibiców zgromadzonych na tych obiektach. Tym samym jest to nowe potencjalne źródło dochodu dla klubów sportowych, właścicieli obiektów i operatorów.

Wraz z rosnącą popularnością smartfonów i innych urządzeń mobilnych obsługujących technologię Wi-Fi, kibice przychodzący na mecze i inne imprezy oczekują niezawodnego i stałego dostępu do usług mobilnych. Rozwiązanie HotSpot internet.pl zapewnia duży zasięg bezpiecznej i szybkiej technologii Wi-Fi za pośrednictwem konwergentnej, konfigurowalnej sieci dla wszystkich osób uczestniczących w imprezie, w tym pracowników, personelu zaplecza i korespondentów prasowych.

Kluczowym komponentem rozwiązania jest najnowsza innowacja w zakresie technologii bezprzewodowych – punkt dostępowy HotSpot  internet.pl wraz z systemem kontroli ruchu w sieci, zoptymalizowany pod kątem udostępniania wspomnianych funkcji.

Najważniejsze informacje.

Konfigurowalne i spersonalizowane usługi mobilne dla odwiedzających

  • Technologia HotSpot internet.pl pozwala operatorom telekomunikacyjnym skuteczniej przekierować transmisję danych i wideo do sieci Wi-Fi w obiektach o dużym natężeniu ruchu, oferując kibicom rozszerzone usługi mobilne i nowatorskie możliwości uzyskania przychodów dla operatorów infrastruktury i obiektów sportowych.
  • W przypadku obiektów sportowych i rekreacyjnych prezentowane rozwiązanie pozwala wykorzystać jedną sieć Wi-Fi, która zaspokoi wszystkie potrzeby w zakresie dostępu bezprzewodowego, oferując niezawodny zasięg gwarantujący kibicom dostęp do spersonalizowanych i mobilnych usług.
  • Usługi specjalne, takie jak powtórki wideo, programy lojalnościowe, statystyki i informacje o obiekcie, dane logistyczne, informacje o wyżywieniu i napojach, mogą pomóc w nawiązaniu nowej formy kontaktu z kibicami, przekładając się na potencjalny wzrost przychodów.

Kontakt: internet.pl tel. 22 867-80-00

Dodaj komentarz

Top