Home / Aktualności / Konferencja – Współpraca technologiczna jako motor rozwoju polsko-niemieckich relacji gospodarczych

Konferencja – Współpraca technologiczna jako motor rozwoju polsko-niemieckich relacji gospodarczych

Posted on

Konferencja Współpraca technologiczna jako motor rozwoju polsko-niemieckich relacji gospodarczych odbędzie się 18 czerwca 2015 r. w siedzibie IHK Berlin (Fasanenstr. 85, 10623 Berlin). W załączeniu znajdą Państwo zaproszenie oraz program wydarzenia (program może ulec zmianie). Rejestracja uczestników rozpoczyna się o godzinie 9:00. Organizator nie pokrywa kosztów transportu i zakwaterowania uczestników konferencji.

Jednocześnie informujemy, że w tym samym dniu w siedzibie Przedstawicielstwa Dolnej Saksonii przy In den Ministergärten 10 odbędzie się coroczny Letni festyn polskiego i niemieckiego biznesu. Festyn rozpocznie się o godzinie 18:00.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tych wydarzeniach. Prosimy o potwierdzenie udziału do 31 maja 2015 r. na adres e-mailowy Anmeldung.Berlin@trade.gov.pl – w temacie należy wpisać: Konferenz (zgłoszenia na konferencję) lub Sommerfest (zgłoszenie na festyn). W przypadku udziału w obu imprezach prosimy o dokonanie osobnych potwierdzeń.

 Zaproszenie na Konferencję i Sommerfest 2015

Dodaj komentarz

Top