Home / Aktualności / Konferencja Poland Day in Silicon Valley 2015 26-29 maja 2015, Kalifornia, USA

Konferencja Poland Day in Silicon Valley 2015 26-29 maja 2015, Kalifornia, USA

Posted on
piit-patronat
piit-patronat

Zapraszamy serdecznie  na cykl wydarzeń pod wspólnym szyldem Poland Day in Silicon Valley 2015, które odbędą się między 26 a 29 maja 2015 w Dolinie Krzemowej w Kalifornii. Wydarzenie to, jak co roku, skupia naukowców, liderów biznesu, inwestorów oraz przedstawicieli administracji zainteresowanych rozwojem współpracy międzynarodowej z Polski i USA. Tegoroczny Poland Day in Silicon Valley poświęcony został tematowi:

„Internet of Things”

Po plenarnym spotkaniu, będą się odbywać  spotkania panelowe w Stanford Faculty Club, a  także praktyczne warsztaty  i konsultacje dla firm planujących współpracę z rynkiem amerykańskim oraz Okrągły Stół dla przedstawicieli samorządów lokalnych i samorządów gospodarczych z Polski i USA.

Warsztaty dla firm odbywające się 26 i 27 maja w biurze USPTC w PaloAlto są szansą na bezpośredni kontakt w ekspertami, praktykami życia gospodarczego Silicon Valley.Po zakończeniu warsztatów eksperci  będą do dyspozycji uczestników podczas konsultacji indywidualnych.W dniu 29 maja będzie udostępnione  biuro na indywidualnie zorganizowane spotkania biznesowe.

US-Polish Trade Counciloraz Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji w ramach popisanej umowy o współpracy oferują preferencje dla firm członków PIIT, których przedstawiciele chcieliby wziąć udział w warsztatach dla firm oraz w samej Konferencji. Służymy także pomocą w przygotowaniu wyjazdu i zorganizowaniu spotkań indywidualnych.

Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z Prezesem Zarządu USPTC (Polsko Amerykańska Rada Współpracy) – Mariuszem Tomaką mariusz@tomaka.net lub z biurem Izby.

Agenda2015.pdf

PolandDay2015all-finalV3.pdf

Dodaj komentarz

Top