Home / Aktualności / Almanach Polskie Karty 2016 już w sprzedaży

Almanach Polskie Karty 2016 już w sprzedaży

Posted on

Logo Polskie Kary 2016

Formularz zamówienia  na  www.cardsalmanach.eu

            Almanach Polskie Karty 2016 to już  siódme  wydanie  jedynego w Polsce kompendium wiedzy o rynku i najważniejszych osobach działających w branży kartowej. Almanach jest w całości polsko- i anglojęzyczny.

            Na ponad 600 stronach Almanachu znajdziecie Państwo:  

            aktualne informacje o :

  •        prawie 150 firmach, bankach i instytucjach działających na polskim rynku kartowym – ich dane teleadresowe, informacje o zarządzie, zasadniczej działalności, certyfikatach, nagrodach itp.
  •        ponad 200 osobach czynnie działających w branży, tworzących rynek kartowy w Polsce : reprezentujących departamenty kartowe w bankach, firmy informatyczne, instytucje finansowe itp.
  •        kalendarz najważniejszych imprez kartowych na świecie i w Polsce w 2016 roku

            a w Almanachu wiedzy kartowej:

  • 29 artykułów poruszających tematy ważne i ciekawe dla branży, jak  – przykładowo – przyszłość płatności i usług płatniczych np. w okresie Internetu Rzeczy, rozwój obrotu bezgotówkowego, nowoczesna  technologia kartowa, e-Commerce, technologie dla Smart City,  bezpieczeństwo transakcji,  regulacje prawne obecne i oczekiwane, elektroniczna tożsamość i podpis elektroniczny, normalizacja w świecie systemów kartowych.
  •  Rynek kart płatniczych w Polsce w latach 2010 2015 – zestawienie danych statystycznych

 

            Więcej informacji o Almanachu Polskie Karty 2016 oraz Formularz zamówienia znajdują  się na     stronie www.cardsalmanach.eu   Cena egzemplarza, bez kosztów wysyłki, 80 pln. Nakład            ograniczony, decyduje kolejność zgłoszeń.

Głównym Sponsorem Almanachu  jest  Visa Europe, a jego Patronem Medialnym Bankier.pl.

      Wydawca: 

      Medien Service, Sławomir Cieśliński, GSM +48 502 111 153

      e-mail:  medserv@interia.pl  | cieslinski@medienservice.com.pl  

Dodaj komentarz

Top