Home / Sklep i CRM

Sklep i CRM

Smart Shop & CRM innowacyjny system wspierania sprzedaży. Zaprojektowany  jako aplikacja webowa, dostępna dla każdej przeglądarki internetowej oraz dla urządzeń mobilnych.

Budujesz własny system sprzedaży?

Jesteś producentem, dystrybutorem, sprzedawcą?

Sklep internetowy i CRM

dla Twojej firmy

Potrzebujesz nowoczesnych narzędzi do stworzenia sieci sprzedaży ?

kars_logo-3

Mamy dla Ciebie innowacyjne narzędzia, które ułatwią Twoje działania, zmniejszą koszty i zwiększą Twoje zyski, dając Ci pełną kontrolę nad twoją sprzedażą w sieci – #Social, #Mobile, #Cloud !

Skontaktuj się z nami aby otrzymać ofertę

Zobacz więcej ekranów z aplikacji SmaRt Shop & CRM i przekonaj się jak proste i efektywne jest stworzenie własnego sklepu, umieszczanie w nim produktów oraz udostępnianie ich klientom za pomocą mechanizmów aplikacji.

portfolio-smart-shop-1Dzięki prostym i efektywnym narzędziom możesz łatwo budować swoja ofertę i prezentować ją w formie sklepu internetowego.
portfolio-smart-shop-2Każdy twój produkt – towar czy usługa posiada indywidualną kartę produktu, na której możesz definiować cechy takie jak cena, dostępność, zdjęcia i opis. Jeśli jesteś producentem lub dystrybutorem to możesz swoim partnerom handlowym udostępnić produkt do sprzedaży w sklepie partnera. Partner sam może zarządzać swoim sklepem.


portfolio-smart-shop-3Partnerzy i klienci mogą rejestrować się w sklepie i składać zamówienia. portfolio-smart-shop-4Zamówienia można exportować w formacie XLSportfolio-smart-shop-5portfolio-smart-shop-6Produkty można kwalifikować do wybranych kategorii. portfolio-smart-shop-7
portfolio-smart-shop-8portfolio-smart-shop-9portfolio-smart-shop-10portfolio-smart-shop-11portfolio-smart-shop-112portfolio-smart-shop-12portfolio-smart-shop-13portfolio-smart-shop-14portfolio-smart-shop-15

Współpracując z nami, otrzymasz korzystną ofertę przygotowaną dla potrzeb twojego biznesu, w taki sposób abyś mógł razem z nami rozwijać się i budować zaufanie Klientów do swojej firmy.

W ramach podstawowej oferty  proponujemy dwa pakiety, a dla bardziej wymagającym możemy również zaoferować rozwiązania spełniające indywidualne potrzeby naszego Klienta.

Jeżeli masz indywidualne wymagania zawsze możesz skontaktować się z nami w celu przygotowania specjalnego rozwiązania dla twojej firmy.

Skontaktuj się z nami aby otrzymać ofertę

Top